Püsikliendi eelised

Üksiktellimus

Püsiklient

Oma tõlkemeeskondget detailed info
Automaattellimusedget detailed info
Oma tõlkemäluget detailed info
Isiklik projektijuhtget detailed info
Hinnaboonusget detailed info
Miinimumtasuget detailed info
10€
Arveldamineget detailed info
Iga tellimus eraldi
Kord kuus
Hinnakiriget detailed info
Standardne
Kokkuleppel

Loe veel

  • Püsikliendina on sul Technicas isiklik kliendihaldur, kes teab sinu tellitud tõlketööde ajalugu, eelistusi ning vajadusi. Nõnda saame sind paremini nõustada ja sulle kõige sobivama lahenduse leida.
  • Korduvate või pikaajaliste tõlketöödega tegelevad alati samad tõlkemeeskonnad.
  • Loome sinu tõlketööde jaoks eraldi tõlkemälu ja terminibaasi, et nii mõisted kui ka stiil oleks kõigis tekstides ühtsed. Nii võidad korduvate tekstiosade tõlkimisel oluliselt ka hinnas.
  • Planeerime sinu vajadustest lähtuvalt kõige kiirema, mugavama ning sujuvama töövoo.
  • Arve esitame kord kuus, püsi- ega lisatasusid püsikliendi lepinguga ei kaasne. Lepinguga tutvumiseks täida lehe allosas olev vorm, lepingu näidise saadame meilile.

Räägi meile oma vajadustest

Anna meile teada enda või oma ettevõtte tõlkealastest soovidest ja vajadustest, et saaksime välja pakkuda kõige paremini töötava lahenduse.

asterisk Olen tutvunud ja nõustun Technica Translations OÜ privaatsustingimustega

Sinu kiri on kätte saadud!

Võtame sinuga peatselt ühendust.

Võtame sinuga ühendust tööajal mõne tunni jooksul.

Korduma kippuvad küsimused

Milliseid failiformaate tõlgite?

Tõlgime väga erinevaid failiformaate, sh kõiki enamlevinud MS Office ja Libre-/OpenOffice vorminguid, aga ka PDF- ja JPG-faile.

Samas võib julgelt saata päringu kõigi teiste failiformaatide kohta, ka selliste, mis esmapilgul ei tundu inimese poolt hästi loetavad. Oleme tõlkinud rohkem kui sajas erinevas formaadis faile. Automaatse hinnakalkulaatori puhul on valik hetkel veel piiratud.

Hinnakalkulaator aktsepteerib järgnevaid formaate:

  • PDF
  • JPEG, JPG, PNG
  • DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, TXT
Kas töötate ka muude keeltega peale nende, mida pakub välja hinnakalkulaator?

Jah, kindlasti! Kalkulaator pakub välja ainult enimküsitud keelekombinatsioone - kui te sealt endale vajalikku ei leia, võtke ühendust meie klienditeenindajaga ja leiame sobiva lahenduse.

Miks kalkulaatori tellimisnupp mõne keelekombinatsiooni puhul hinnapäringu saatmist ei võimalda?

Kuna kalkulaatori välja pakutud tähtaeg ja hind on meie jaoks siduvad lubadused (välja arvatud juhul, kui meie meili teel saadetud tellimuse kinnituses on öeldud teisiti, vaadake ka meie Üldtingimusi), võimaldame läbi kalkulaatori ainult selliseid hinnapäringuid, mille täitmises saame kindlad olla. See aga ei tähenda kindlasti, et me ainult nende keelekombinatsioonidega töötaksime - kui teile huvipakkuva kombinatsiooni kalkulaatorist tellida ei saa, võtke ühendust meie klienditeenindajaga ja leiame sobiva lahenduse!

Mida teha, kui hinnakalkulaator ei tööta?
  • Proovi tühjendada brauseri puhver. Selleks vajuta klahvikombinatsioon Ctrl + Shift + R (Windows'i süsteemis) või Cmd + Shift + R  (Mac'i süsteemis).
Kui palju te masintõlget kasutate ja kas see tähendab, et tekstid tõlgitakse Google'i või mõne muu avalikult kasutatava masintõlkemootori abiga?

Masintõlke kasutamine sõltub tõlgitava materjali iseloomust, mõne tekstitüübi puhul annab neurovõrkudel ja süvaõppel põhineva masintõlke kasutamine olulise ajavõidu. Kindlasti aga on välistatud Google'i või sarnaste avalike masintõlkemootorite kasutamine. Oleme koostöös Eesti selle ala juhtivate teadlastega välja töötanud oma masintõlkemootorid, mis on pidevas arengus ja turvatud kõige kõrgemal võimalikul tasemel - see tähendab, et ükski Technicas tõlgitud sõna ei jõua avalikesse tekstikorpustesse.

Millised on erinevused püsikliendi lepingu ja ühekordse tõlketellimuse vahel?

Püsikliendi lepinguga kaasnevad soodsamad maksetingimused, isiklik kliendihaldur ja tõlkemeeskond, isiklik tõlkemälu ja terminibaas ning muud kliendi spetsiifiliste vajaduste jaoks kohandatud lahendused. Vaata ka siia. Võta meiega ühendust ja räägi oma tõlkevajadustest, leiame kõige mõistlikuma lahenduse!

Kui täpne on hinnakalkulaatori pakutav tähtaeg?

Hinnakalkulaator pakub välja realistlikud tähtajad, aga lõplikult siduv on meie jaoks siiski tähtaeg, mille kinnitab meili teel üle meie klienditeenindaja. Sellise korralduse põhjuseks on, et hinnakalkulaator toimib automaatselt ja lähtub ette antud parameetritest (keel, maht, valdkond) aga tegelikud tööfailid tuleb enne siduva tähtaja kinnitamist ka "käsitsi" üle vaadata, veendumaks, et kalkulaatori arvutuse lähteandmed vastavad failide tegelikule sisule.

Vaata ka meie Üldtingimusi.

Kas pakute ka suulise tõlke teenuseid?

Ei, Technica tegeleb ainult kirjalike tõlgetega.

Kas teilt saab tellida notariaalselt kinnitatud dokumendi tõlget?

Ei saa. Kui vajate notariaalselt kinnitatud tõlget, soovitame vaadata siia.

Technicatranslations.com kasutab oma lehtedel küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustud kõikide Technica veebilehe küpsiste seadetega. Loe veel